درباره تیم مانا آلبوم

سالها پیش که تجارت الکترونیک هنوز به شکل امروزی جا نیفتاده بود و قابل اعتماد نبود، تصمیم گرفتیم تمبرها و اسکناسهای کلکسیونی را با تجربه ای جدید از طریق وبلاگی که در بلاگفا ایجاد کرده بودیم با عنوان “تمبر مانا” به علاقمندان ارائه کنیم.

کارت ویزیت وبلاگ تمبر مانا

www.manastamp.blogfa.com

کم کم بازدیدهای وبلاگمون زیاد شد و بازدیدکنندگان به جمع سفارش دهندگان پیوستند و کار به نوعی گسترش پیدا کرد، در ادامه ایجاد وبلاگهای مختلف با موضوعات تخصصی تر در دستور کار قرار گرفت….

حس خیلی خوبی بود، اعتماد مشتریان از نقاط مختلف کشور ، از شهرها و روستاهای دور و نزدیک ، بدون اینکه آشنایی با ما داشته باشند و حتی تمبرها یا اسکناسها و کیفیت آن را لمس کرده باشند، فقط به ما و کار ما اعتماد کردند.

آن روزگار سفارشات وبلاگ تلفنی، پیامکی و یا از طریق ایمیل انجام میشد و ما که به نوعی از پیشگامان این عرصه در کشور بودیم سعی در جلب اعتماد مشتریان با رعایت اصول مشتری مداری میکردیم. و خوشبختانه در طول فعالیت اینترنتی بیش از یک دهه اخیر توانستیم با ارائه سریع و ارسال کالای باکیفیت ، پاسخی درخور اعتماد دوستان بدهیم.

خلاصه بدون هیچ تبلیغی مشتریان عزیز لطف میکردند و پیش دوستانشون از ما تعریف میکردند و همین موضوع باعث اضافه شدن روزافزون مشتریان گردید.

جدید بودن نوع خدمات و تنوع آن در کنار استقبال مردم، باعث شد حجم کاریمون زیادتر بشه طوریکه دیگه وبلاگها پاسخگوی نیازها نبودن . به همین دلیل سال 1393 بفکر گسترش سطح فعالیت و کوچ از وبلاگهای تمبر مانا به وبسایت جامعتری به آدرس زیر گرفتیم:

کارت ویزیت تمبر مانا

www.manastamp.com

پنج سال تلاش شبانه روزی و ارائه بهترین مجموعه ها با بهترین قیمتها “برند مانا” رو روز بروز معروف تر و محبوب تر کرد، همزمان و به موازات سایت فعالیت کانالهای تلگرامی و اینستاگرام را گسترش دادیم، نتیجه باورنکردنی بود بالاترین میزان رشد در سایت الکسا در بین سایتهای همکاران این حوزه…

manastamp

نشان دهساله موسسه تمبر مانا

همین شور و شوق مقدمات تاسیس بزرگترین و کاملترین سایت مجموعه داری کشور شد. سایتی با عنوان “مانا آلبوم”

www.manaalbum.com

گروه موسسه تمبر مانا با تمرکز در بخش تمبرهای ایرانی و نیز مطالبی متنوع از سایر موضوعات مجموعه داری و هنری در سایت فعلی با امید به خدا سعی بر تکمیل سایت تا پایان سال 99 داریم.

خلاصه برنامه ها و ایده ها و طرحهای بسیار زیادی تو ذهن و در دست اقدام داریم.. هر روز منتظر تغییرات سایت و تکامل آن باشید…

البته این کار بزرگ به تنهایی قابل انجام نیست و یک تیم قوی پشت این سایته که در ادامه با تعدادی از اعضا تیم مانا آلبوم آشنا خواهید شد:

مدیریت : محمود احمدی 09113719571

آدرس:استان گلستان – گرگان – خیابان 5 آذر -آذر 3- کوچه دوم – مجتمع پردیس -واحد 7
کد پستی : 4917617157  – تلفن : 01732227067
(مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مانا آلبوم با بیش از یک دهه تجربه درخشان

از جمله فعالیتهای مهم موسسه تمبر مانا طی یک دهه فعالیت اینترنتی:

برگزاری 7 نمایشگاه تمبر در سطح استان گلستان

تولید و توزیع آلبوم مصور تمبر با بالاترین کیفیت ممکن

چاپ و انتشار بیشترین تعداد تمبر اختصاصی در سطح کشور در سال 97

پذیرش اشتراک تمبرهای روز ایران به قیمت اداره پست

فروش متنوعترین آلبومهای نگهداری تمبر و سکه و اسکناس در بین سایتهای کشور

و دهها مورد ریز و درشت دیگر….

25 سال تجربه
7 نمایشگاه تمبر
147 آلبوم های مانا
1366 محصولات سایت

مریم صابری

آلبوم مصور

زهرا نعیمی

کارشناس نقطه کوبی

علی احمدی

کارشناس کبریت

محمود احمدی

کارشناس تمبر و اسکناس