در این روش در هنگام ثبت سفارش به درگاه اینترنتی بانک ها متصل شده وپرداخت را انجام می دهید و یا از طریق پنل اینترنتی بانک شخصی خود، مبلغ را به صورت آنلاین پرداخت و ثبت می کنید.

مزیت این نوع پرداخت نسبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در مانا آلبوم بصورت آنلاین پرداخت می شوند در اولویت ارسال قرار میگیرند.

هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت : این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم : برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2 : CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

۴- تاریخ انقضا : تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. در صورت عدم وجود این تاریخ یا به اتمام رسیدن تاریخ انقضا به شعبه صادر کننده کارت مراجعه نمایید.

این روش برای مشتریانی قرار داده شده است که به هر دلیل نتوانستند از طریق درگاه بصورت آنلاین پرداخت نمایند، پرداخت پس از ثبت سفارش و قبل از ارسال محصول باید انجام گیرد و تصویر فیش پرداختی را از طریق آیدی تلگرام manaalbum1@ یا ایمیل manaalbum@yahoo.com برای همکاران ارسال نمایید تا ارسال سفارش شما در دستور کار قرار بگیرد.

شماره حسابهای سایت مانا آلبوم:

شماره کارت بانک تجارت : 5859831018842301

شماره حساب بانک تجارت : 9912507065

شماره شبا بانک تجارت  : IR240-180-0000-0000-9912507065

نتیجه تصویری برای پرداخت کارت به کارت