این روش سریعترین روش پیشنهادی بوده و اجناس خریداری شده در همان روز تحویل مشتری میگردند.

  • سفارش هایی که در شهر گرگان ثبت می شوند طی هماهنگی با خریدار توسط پیک موتوری در زمان کمتر از 2 ساعت تحویل می گردند، همچنین امکان تحویل سفارش همه روزه به جز ایام تعطیل وجود دارد و سفارشات با ارزش بیش از 200 هزار تومان در شهر گرگان رایگان ارسال می‌شوند، هزینه ارسال سفارش‌های زیر 200 هزار تومان با مشتری و بصورت پسکرایه میباشد.

نتیجه تصویری برای پیک موتوری

ارسال از طریق پست پیشتاز:  این روش مطمئن ترین روش پیشنهادی ما بوده و زمان تحویل مرسوله  در این روش یک الی سه روز می باشد.

در صورت انتخاب این روش هزینه ارسال به صورت پیش کرایه بوده و قبل از ارسال مرسوله ، از خریدار دریافت میگردد.
ضمنا در این روش میتوانید به راحتی با مراجعه به لینک زیر مرسوله خود را بصورت لحظه ای رهگیری فرمائید.

رهگیری پست مانا آلبوم

www.newtracking.post.ir

تصویر مرتبط

تعرفه ارسال سفارشات با پست سفارشی پایین تر از پست پیشتاز می باشد. و برای ارسال سفارشات سنگین مانند کتاب و انواع آلبوم بسیار مناسب است.

زمان تحویل سفارشات با روش ارسال سفارشی بستگی به فاصله تحویل گیرنده دارد . که به ترتیب به شرح زیر است:

  • استانهای همجوار با گلستان – زمان تحویل یک الی دو روز (نهایتاً 3 روز)*
  • استانهای غیرهمجوار با گلستان – زمان تحویل دو الی سه روز (نهایتاً 4 روز)*
  • استانهای دورتر – زمان تحویل سه الی چهار روز (نهایتاً 5 روز)*

* محاسبه زمان تحویل بر اساس روزهای کاری و غیر تعطیل می باشد

  • – تمامی سفارشات قبل از ساعت 3:30 بعد از ظهر همان روز ارسال می شوند (به جز ایام تعطیل) و تا شب کد رهگیری پستی هم در سایت ، هم در تلگرام مشتری درج می شود.

پست سفارشی تمبر مانا

ارسال از طریق تیپاکس:  این روش بصورت پس کرایه ( پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسوله) می باشد.
تیپاکس ضمن سرعت بالا و هزینه کم، ریسک بسیار پایینی داشته و از شرکت های مورد اعتماد ما میباشد.

  • با توجه به سرعت بالا در ارسال این سرویس برای سفارش های بالای 3 کیلوگرم مناسب می باشد که هزینه این سرویس با توجه به وزن و شهر مبدا از 18000 تومان شروع می شود که هزینه ارسال این سرویس به صورت پس کرایه بوده و هزینه ارسال در مبدا توسط مامور تیپاکس دریافت می شود.

تیپاکس  بیش از ۷۰ شهر را به صورت تک مسیره با زمان تحویل ۲۴ ساعته و حدود بیست شهر را به صورت دو مسیره با زمان تحویل ۴۸ تا ۷۲ ساعت تحت پوشش خود قرار داده است.
در حال حاضر، شهرهای زیر دارای دفتر نمایندگی تیپاکس هستند.
آبادان، آستارا، آمل، ابهر و خرمدره، اسلام آباد، اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، انزلی، اهواز، ایلام، بابل، بابلسر، بجنورد، بروجرد، بناب، بندر عباس، بوشهر، بوکان، بهشهر، بیرجند، تاکستان، تالش، تبریز، تربت حیدریه، تنکابن، جهرم، چالوس، خرم آباد، خرمشهر، دامغان، دزفول، درود، رامسر، رشت، رفسنجان، رودسر، رودبار، زاهدان، زرند، زنجان، زرین شهر (اصفهان)، ساری، ساوه، سبزه وار، سمنان، سنندج، سیرجان، شاهرود، شاهین شهر، شوشتر، شهرضا، شهر کرد، شهر صنعتی البرز، شیراز، شیروان، صومعه سرا، علی آباد، فسا، فومن، قائم شهر، قروه، قزوین، قم، کازرون، کاشان، کرج، کرمان، کرمانشاه، کیش، گرگان، گنبد، لاهیجان، لار، لنگرود، مراغه، مرودشت، مشهد، ملایر، مهاباد، میاندوآب، میبد، نجف آباد، نکا، نهاوند، نیشابور، همدان، یاسوج، یزد.
ضمنا در صورت انتخاب این روش میتوانید از طریق تماس با شرکت تیپاکس محموله خود را رهگیری فرمائید.

ارسال از طریق باربری:  این روش زمانی پیشنهاد میگردد که وزن و یا حجم محموله بالا بوده و یا حساسیت های خاصی داشته باشد، در این روش با توجه به فاصله دفتر باربری تا موسسه ، زمان تحویل مرسوله یک الی دو روز می باشد.
این روش یکی از متداولترین روش های ارسال مرسوله های سنگین توسط ما بوده و همواره میکوشیم تا ضمن کاهش هزینه ها و زمان ارسال مرسوله، ریسک های ناشی از حمل مرسولات را به حداقل ممکن برسانیم.
این روش نیز جزء روش های پس کرایه (پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسوله) می باشد.

تصویر مرتبط

ارسال از طریق تعاونی های مسافربری: این روش یک روش پس کرایه ( پرداخت هزینه هنگام تحویل مرسوله) جهت تحویل مرسوله می باشد و با استفاده از این روش، با توجه به فاصله شهر مقصد از گرگان، زمان تحویل از یک تا سه روز متغییر است.

توجه: علیرغم استقبال گسترده شما عزیزان از روش ارسال از طریق تعاونی های مسافر بری، لازم به ذکر است، با توجه به اینکه معمولا کالاهای ارسالی ما ارزش بالایی داشته و از حساسیت های خاصی برخوردارند، این روش جهت تحویل مرسوله های مورد نظر ما چندان مناسب نبوده و بدون ریسک نیست!